Mimari Proje

Mimarlık sembolik olmaktan çok daha fazlasıdır. Ustalık, amacı ve yaratıcı problem çözmekten, teknolojiye ve sosyo-kültürel evrime dayalı işleri daha yeni, daha iyi, daha yaratıcı yollarla yapma fırsatlarını keşfetmesi beklenenlere meydan okumaktan türetilir. Yüksek performanslı binaları yönlendirmek için tasarımımızı arazi, biçim, yapı, sistemler ve malzemeler arasındaki simbiyotik ilişkiye dayandırarak, keşif ve bütünsel düşünme yoluyla tasarıma entegre bir şekilde yaklaşıyoruz. Proje yaşam döngüsünün her yönüyle ilgili uzmanlığımıza dayanan kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. Her Türkiye metropol alanını kapsayan 5 milyon metrekareden fazla deneyimimizle, yapıların planlanması, programlanması ve tasarımında özel uzmanlık sağlıyoruz

İç Mimari

Yeni tesisleri başarılı bir şekilde inşa etmek, mevcut tesisleri iyileştirmek ve her kuruluşun kültürünü ve hedeflerini destekleyen ortamlar yaratmak için doğru entelektüel sermayeyi ve kaynakları öne çıkaran güvenilir danışmanlar olmaya çalışıyoruz. Tasarım felsefemiz denge üzerine kuruludur. Projenin başlangıcından itibaren, proje ekiplerimizi tasarım, yönetim ve teknik profesyonelleri entegre edecek şekilde yapılandırıyoruz. Bu ekip üyeleri, Birinci Gün projeye atanır ve tamamlanana kadar projede kalır. Her ekip üyesi, tasarım ve üretimi hızlandırmak için projenin belirli yönlerine odaklanırken, tüm proje için genel sorumluluğu sürdürür.

Mobilya Üretimi

Projelerinize uygun her türlü Özel tasarım ve seri imalat mobilya tasarımlarının yapılması, malzeme temini ve üretiminin yapılması

Uygulama – Uygulama Koordinatörlüğü

Ofisimizin bugüne kadar teslim etmiş olduğu sayısız proje kalemlerinden biri olan fullset uygulama projesinde amacımız, şantiyede ihtiyaç duyulabilecek her türlü imalat kaleminin projelendirilerek, imalatların sorunsuz tamamlanmasıdır.

Onaylanmış konsept proje doğrultusunda projenin ihtiyacı olabilecek tüm alt yapı ve üst yapı projeleri uygulamaya yönelik olarak hazırlanır. Elektrik, güvenlik, mekanik, klima, zemin kaplama, asma tavan, aydınlatma, yangın, havalandırma, iç cephe kaplama, ıslak mekan ve benzeri ile tüm mobilya projeleri hazırlanarak tam set halinde sunulur.

Mekanda kullanılacak tüm malzeme, renk, doku seçimleri de projelerle paralel olarak müşterimize onaylatılarak yapılır.

Şantiye ve proje koordinasyonu işleri, Diğer proje ekipleriyle koordinasyonun sağlanıp projelendirme ve imalat kontrolleri yapılır.

Taahhüt

TMO fikirlerinizi, tasarımlarınızı ve planlarınızı ayaklarınızın altında sağlam bir yapıya dönüştürür. Genel yükleniciniz olarak, planınızı güvenli ve verimli bir şekilde yürütmek için tasarım ve yapım öncesi ekibinizle yakın bir şekilde çalışır. TMO, ihale ve müzakere edilen ihale projeleri için genel müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır.

İnşaat tecrübemizle, müşterilerimizin projelerinin üzerinde anlaşılan programa, kaliteye ve bütçeye uymasını sağlamak için ortağıyız. Proje sahalarımızı güvenli ve düzenli tutmaya olan bağlılığımız, sahada ortaya çıkan zorluklara uyum sağlama becerimize katkıda bulunur. Genel müteahhitlik hizmetlerimiz, inşaat sürecinin her bir parçası birbirine uymaya başladığından müşterilerimizin hedeflerini ön planda tutar. Yetkinliğimiz ve tecrübemiz, en yüksek kalite, değer ve güvenlik seviyelerinde tamamlanan projelerle sonuçlanır.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.

Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak, faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için kullanılır. Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir.

Proje yönetiminde gösterilen temel çaba, proje hedef ve amaçlarına ulaşmaya çalışırken önceden belirlenmiş proje kısıtlarının da dışına çıkmamaktadır. Tipik proje kısıtları kapsam, zaman ve bütçedir

TMO Proje yapım işlerini yürüterek, inşaat yapım aşamasında inşai koordinasyonları yaparak, Diğer proje ekipleriyle çalışarak ,(mekanik elektrik,statik,peyzaj,aydınlatma,yangın,vb.) istenilen düzeyde işin tamamlanmasını sağlar.

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm, sivil yaşamı derin ve anlamlı şekillerde etkilemenin anahtarıdır. Çalışmamız, bina koleksiyonlarını ve aradaki her zaman önemli açık alanları düzenlemek için alan, şekil ve ölçek kullanır. İnsanların toplandığı ve paylaştığı yerleri düşünceli bir şekilde bütünleştirmeye odaklanıyoruz ve bir ortamın karakterinin, parçalarının toplamından daha ağır basmasını sağlayan tutarlı bir kompozisyon oluşturuyoruz.

Bir yerin kimliğini dönüştüren ve yeniden şekillendiren binaların pragmatik tasarımını bilgilendirmek için müşterilerimize stratejik tasarım konularında rehberlik ediyoruz. Kentsel dönüşüm önemlidir çünkü canlı ve sağlıklı mahalleler, topluluklar ve şehirler önemlidir.

Kentsel yenileme projelerinde kat malikleri ve arsa sahipleriyle görüşüp optimum çözümü üreterek projelendirme işleri sağlıklı ve profesyonelce yürütülür.

Peyzaj

İyi tasarlanmış ve yerleştirilmiş bir peyzaj, evinizde bir gurur duygusu yaratabilir, tarzınızı sergileyebilir ve mülk değerinizi artırabilir. Vasat bahçelerden oluşan bir denizde öne çıkan bir manzara elde etmenin anahtarı, üstün bir manzaraya giden üç adımımız arasında bir denge oluşturmaktır.

Tarzlı Tasarımlar: Size, kendine özgü stil türlerine dayanan peyzaj stillerini yansıtan sofistike peyzaj tasarımları sunuyoruz. Gerçek bir stil içermeyen bir manzara yerine, size bir peyzaj stili testi sunacağız ve uyumlu peyzaj stilinizi belirleyeceğiz.